חשמלי, פניאומטי ומה שביניהם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

INCOE משיקה שני אקטואטורים חדשים. הראשון, משלב את יתרונות הדיוק של אקטואטור חשמלי עם נוחות ההרכבה והפירוק של אקטואטור הידראולי. השני מיועד לתבניות מרובות מובלעות עם דגש גדול על הרכבה ותחזוקה נוחה

תמונה 1: האקטואטור מרובה הפינים החדש להזזה של 2, 3 או 4 שסתומים במקביל, מבית INCOE.

חברת INCOE השיקה לאחרונה שני אקטואטורים חדשים האחראיים על תנועת פין השסתום של הדיזה. האחד קומפקטי עם יחידת הנעה חשמלית ואילו השני לתבניות מרובות מובלעות.

אקטואטור חשמלי חדש

האקטואטור החדש (תמונה 2) מתוכנן בצורה קומפקטית, לחסכון בחלל התבנית. רכיב הליבה בו הוא יחידת הנעה חשמלית המניעה את פין השסתום הגלילי של הדיזה. הוא מורכב ופועל על המניפולד, בעזרת מתאם מיוחד, מבוקר-טמפרטורה, שפותח במיוחד לצורך כך.

הטוב בשני העולמות – חשמלי והידראולי

מיקום האקטואטור על המניפולד מקל את תהליך ההתקנה והתחזוקה שלו ומאפשר גישה נוחה. כיוון פין השסתום, הרכבתו ופירוקו מתאפשרים בקלות מהחלק האחורי, ללא צורך בפירוק כל מנגנון התנועה. יכולת זו דומה למנגנון אותו רואים באקטואטורים ההידראוליים. “המוצר החדש שלנו משלב את הטוב בשני העולמות, הידראולי וחשמלי. מצד אחד אנחנו נהנים מדיוק גבוה המאפיין אקטואטורים חשמליים ומצד שני מרוויחים את התחזוקה הקלה המאפיינת אקטואטורים הידראוליים”, אמר כריסטיאן סטריגל, מנכ”ל ומנהל הפיתוח ב-INCOE אירופה הבינלאומית.

תמונה 2: האקטואטור החשמלי החדש להנעה ישירה של פין שסתום הדיזה מבית INCOE.
אקטואטור פניאומטי חדש ליישומים מרובי מובלעות

מוצר נוסף שהושק לאחרונה הוא אקטואטור שפותח במיוחד עבור יישומים בהם נדרש למקם מספר דיזות (עד 4 דיזות) בחלל מינימלי ולפתוח ולסגור אותן בו זמנית (תמונה 1). אקטואטור זה, המגיע בשני גדלים, מותאם לסדרת הדיזות DF 5 slim ו-DF 8 slim של INCOE עם קצה גלילי של פין השסתום. המנגנון מתבסס על היחידות הפניאומטיות PE של INCOE, בעלות ניסיון שטח מוכח.

הרכבה קלה ותחזוקה נוחה

הרכבה ותחזוקה נוחה מתקבלת הודות למנגנון צימוד מהיר של פין השסתום. הוא מאפשר נעילה או שחרור של כל הפינים בו זמנית על ידי שימוש בסט ברגים אחד בלבד. כך ניתן לדוגמה לפרק את בית האקטואטור מבלי לפרק את פיני השסתום מהדיזות.

המנגנון

האקטואטור מתוכנן לעבודה עם 2-4 פיני שסתום במקביל עם מהלך תנועה באורך של 6.5 או 8.5 מילימטרים. המרחק בין הדיזות השונות ניתן לכיוונון ועומד על 25-63 מילימטרים, כתלות בגודל, סוג ומספר הדיזות המחוברות.

התאמה למוצרי המדף של INCOE

האקטואטור תוכנן במיוחד להתאמה מלאה למוצרי INCOE כדי שלא יהיה צורך בפתרונות מותאמים אישית הכוללים שימוש ברכיבים מיוחדים.

למידע נוסף:

א.א. נייגר, 04-629-1860/1, [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin