פולירם פועלת לקראת הנפקה בבורסה – שווי מוערך של מיליארד ש”ח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

אתמול (30/9/2020) הגישה פולירם תשקיף לבורסה בת”א. במסגרתו היא עתידה להיות מונפקת לראשונה בצורה ישירה לציבור. על פי פרסומים, עלות המניות תשקף שווי של מעל למיליארד ש”ח לחברה. שווי זה כפול בהשוואה לשוויה לפני חמש שנים, עם רכישתה חלקית על ידי קרן פימי

אתמול הגישה פולירם לבורסה בתל אביב תשקיף על סמך דוחות החברה במחצית הראשונה של 2020 במטרה לקדם הנפקה לבורסה של החברה. על פי פרסומים, שווי החברה החדש עם ההנפקה יעמוד על מעל למיליארד ש”ח. פולירם נקנתה חלקית על ידי קרן פימי (65%) לפני חמש שנים. עלות המכירה עמדה על 360 מיליון ש”ח ושיקפה שווי חברה של 553 מיליון ש”ח. שאר מניותיה (35%) מוחזקות על ידי החברה הציבורית רם און. שווי החברה המוערך לקראת ההנפקה משקף הכפלה של שווי החברה בהשוואה לעלות מכירתה לפימי.

על מצבה של פולירם ניתן ללמוד מדוחות רם און. שם מדווח כי במחצית הראשונה של 2020 הגיעו הכנסות החברה לכ-311.7 מיליון ש”ח עם רווח של כ-28.6 מיליון ש”ח. נתון זה משקף עליה של עשרות אחוזים בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.

לפולירם תחומי עיסוק רבים והיא מספקת חומרים למגוון תעשיות ביניהן: תעשיית האריזה, החקלאות, המיחזור והרכב. זו האחרונה חוותה האטה משמעותית בתקופת הקורונה. אולם, למרות זאת, נראה כי תוצאות החברה רק משתבחות. יתכן שאיתנות זו קיימת הודות למוצרי בונדירם של החברה, מקשרים הנמצאים בשימוש רחב בין היתר בתעשיית המיחזור והאריזה, שני תחומים שבהם יש פעילות מוגברת מאז פרוץ המשבר העולמי.

כוונת קרן פימי לקדם הנפקה של פולירם דלפה לתקשורת כבר לפני כשבוע. עם ההודעה זינקה המניה של רם-און בצורה חדה בכ-60%. מתוכם נרשמה היום עליה של 3.4%, עם יציאת ההודעה הרשמית על הגשת התשקיף.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin