סדרה חדשה של שרדרים משולבי שטיפה מבית ZERMA

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

השרדרים החדשים מתאימים ליריעות מזוהמות במיוחד ומאפשרים קבלת חומר גלם ממוחזר איכותי יותר, כולל אפשרות הזנה לקומפאונדר בהמשך הדרך

בתמונה: שרדר ZIS 1500 המשלב תהליך שטיפה להסרת זיהומים במהלך הגריסה.

חברת ZERMA, אחת היצרניות הגדולות בעולם של ציוד גריסה ומחזור איכותי, השיקה לאחרונה קו שרדרים חדש המשלב שטיפה מקדימה של היריעות לפני גריסתן. עם הוספת קו השרדרים הנ”ל, מכסה החברה מעכשיו את כל טווח היישומים של מיחזור, גריסה והפחתת נפח בתעשיית הפלסטיק.

לחברה מגוון רחב של פתרונות ומוצרים, כולל מגוון גדול של מגרסות, שרדרים ומטחנות, בדגמים וגדלים שונים, המאפשרים התאמת הפתרון האופטימלית לכל אפליקציה בהתאם לצרכי הלקוח. בנוסף לציוד הנ”ל ZERMA מספקת מגוון רחב של ציוד נילווה, הכולל בין השאר מסועים, מפוחים, ציוד שינוע ועוד.

אם כבר גורסים, אז למה לא גם לשטוף?

לצד פירוק ערימות (באלות) של יריעות וגריסתן, מאפשרת סדרת השרדרים החדשה ZIS 1500 שטיפה של יריעות מזוהמות במיוחד, כדוגמת יריעות חקלאיות. השטיפה מכינה את החומר בצורה טובה יותר למגרסה שבאה בהמשך תהליך המיחזור. מכיוון ששרדרים הם פחות רגישים ללכלוך, בהשוואה למגרסות, השרדר מתאים גם לתהליך השטיפה הראשונית של חומר מזוהם.

משפך גדול במיוחד המסוגל לקבל ערימות (באלות) דחוסות של יריעות מאפשר את ההזנה. אלו מובלות אליו באמצעות שרוולי מסוע או מלגזה. לאחר כניסתן מופרדות הערימות חזרה לכדי יריעות כדי לאפשר שטיפה איכותית יותר. בתום תהליך השטיפה הגס מוסרים בין 60%-70% מהזיהומים כגון חול, אבנים, מזון ושאריות חומר. החומר הגרוס יוצא מהמכונה דרך רשת זיג זג העמידה לשחיקה גבוהה ומתאימה לעבודה עם חומרים ממוחזרים, כאשר קצב יציאת החומר אחיד יותר בזכות הנוכחות של מים בתהליך. לאחר מכן בעזרת בורג הובלה, מתרוקנת המגרסה והיא מוכנה לסבב העבודה הבא.

מערכות דומות כבר פועלות בהצלחה במפעלים שונים ברחבי העולם ונקווה שנזכה לראות אותה בפעולה גם בישראל.

למידע נוסף:

א.א. נייגר, 04-629-1860/1, [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin