מגפה של YIZUMI בישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

חברת אופל פלסטיק, קובעת שיא חדש של מכירות ב”שנת המגיפה”. 88 מכונות נכנסו לישראל והפעם, בניגוד לשנים קודמות, נראתה עלייה במכונות גדולות ומורכבות

בתמונה: מכונות YIZUMI שנכנסו לאחרונה לישראל: חברת סטיל פלסט מכונה 1000 טון, חברת זריחה מכונה 700 טון, חברת ליפסקי 2 מכונות 1100 טון.

שנת 2020 כנראה תיזכר לעד כשנת הקורונה, אשר פגעה באינספור עסקים ומפעלים. למרות זאת, יש כאלו שיזכרו אותה כשנה מוצלחת במיוחד וענף הפלסטיק ביניהם. הענף זכה להערכה מחודשת ולדרישה מוגברת והוא סיפק מוצרים מצילים חיים, החל מציוד מדיקל, אריזה, מוצרים חד פעמיים, מוצרי צריכה שמקלים על שעות הסגר ועוד.

אופל פלסטיק, הנציגה של YIZUMI בישראל, מדווחת על מכירות שיא של 88 מכונות מתוצרת החברה. כל זאת בתקופה הקצרה יחסית שבין החודשים מאי לדצמבר 2020. זהו שיא מכירות חדש לחברה והישג בולט במיוחד לאור התקופה.

עופר צ׳בוטרו, בעלי החברה, זיהה את הצמיחה הצפויה בענף, את הצורך בייצור מקומי. זאת גם עקב סגירת שערי מדינות העולם וגם עקב עליה בדרישות למוצרים רבים. הוא זמין מבעוד מועד מכונות רבות למלאי ושריין נוספות אל מול החברה בסין. בנוסף, הוא דאג לתחזק את מערך השירות בחברה והגדיל בשנה זו בלבד את מערך הטכנאים בשני טכנאים נוספים כך שכעת עומדים לרשות התעשיה 7 טכנאים מוכשרים ומקצועיים. חלקים רבים הוזמנו גם הם למחסני החברה. אלו מאפשרים לצוות הטכנאים לספק מענה מהיר במיוחד לתקלות. אופל ממשיכה להעניק אפשרויות מימון ללקוחותיה והדבר מאפשר גם לחברות קטנות להתחדש ולצמוח.

מגוון מכונות לשוק הישראלי

העסקאות שהתבצעו בשנה האחרונה כללו סוגים שונים של מכונות הזרקה למגוון יישומים, כגון אריזה, מדיקל, מוצרי צריכה ומוצרים חד פעמיים. חלק ניכר מהן מכונות גדולות של 1,700 טון וכמו כן מכונות מדגם הסרבו המוכר של YAZUMI. בנוסף, סופקו שמונה מכונות DP (שתי פלטות) של החברה ומספר מכונות דו-קומפוננטיות ליישומים מורכבים יותר. המספרים משקפים את הצלחתה של YIZUMI להתרחב ליישומים נוספים בתעשיית הפלסטיק הישראלית, גם בטכנולוגיות מורכבות.

אופל ממשיכה לצמוח

בשנת 2009 חתמה אופל פלסטיק על הסכם שיווק ובלעדיות עם חברת YIZUMI, ובשנת 2015 כבר העפילה על סוכני המכירות שלה מכל העולם, וזכתה בפרס יוקרתי עבור מכירות של מעל ל-70 מכונות בשוק הישראלי. אם נשפוט על סמך השיא הנוכחי, 88 מכונות בשנת 2020, נראה שבחברה יודעים מה הם עושים. התעשייה מצביעה ברגליים והדרישה הגבוהה מצביעה על שירות מקצועי, מהיר ואמין.

למידע נוסף:

אופל פלסטיק, מאיר צ׳בוטרו, 054-551-5551, [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin