גם קפה הוא עוד יעשה – בקר טמפרטורה עם קישוריות גבוהה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

תוספת חדשה לבקר הטמפרטורה לתעלות חמות, +QualiTemp המאפשר קישוריות ושליטה גם מטלפון חכם

תמונה 1: הבקר בשליטה גם מטלפון חכם.

בשנת 2019 השיקה חברת אז אור את הדור השני של בקר הטמפרטורה שלה לתעלות חמות, +QualiTemp (תמונה 2). הבקר החכם אשר פועל בישראל זה שנים אחדות זוכה להצלחה יוצאת דופן. עשרות בקרים פועלים בישראל כולל יחידות בעלות שליטה על 120 אזורים. כעת נוספה לבקר תכונת קישוריות חדשה.

מהו +QualiTemp?

הדור השני מהיר מקודמו, מסך המגע הורחב וניתן כעת לשלוט ב-36 אזורי חימום בכל מסך. כמו כן, נוספו פונקציות חיוניות המסייעות לתפקודו היעיל של הבקר. כעת הוא מסוגל לזהות באופן עצמאי או על ידי מגע ממכונת ההזרקה שתהליך ההזרקה מעוכב ולעבור למצב של standby באופן אוטומטי על פי פרמטרים שנקבעו מראש על ידי המפעיל. גם כמות התבניות אשר ניתן לשמור את נתוני החימום שלהן בזיכרון היחידה הורחבה, ובנוסף ניתן להעניק שם לכל תבנית בנפרד באמצעות מסך המגע.
לבקר נוספה גם פונקציית ה- Sequence, שליטה על שערים מפוקדים (valve gates). הפונקצייה מאפשרית שליטה מדויקת ומתוזמנת היטב בשסתום על מנת לשלוט באופן מיטבי על מילוי המוצר או המוצרים השונים בתבנית.

קישוריות בקלי קלות

כעת נוסף לבקר הפועל תחת תוכנת חלונות יישום Virtual Network Computing (VNC). ה-VNC הינה מערכת גרפית לשיתוף שולחן העבודה באמצעות REMOTE FRAME BUFFER PROTOCOL ומאפשרת שליטה מרחוק על מחשב אחר, תצוגה במחשב השולט של המסך הנשלט והעברה אליו בתקשורת את פקודות העכבר והמקלדת, באמצעות רשת LAN או אלחוטית. יישום זה מאפשר תצוגה ושינוי נתונים בבקר הטמפרטורה מכל מחשב מחובר, מכונת הזרקה, ואפילו טלפון נייד אשר בהם מותקנת אפליקציית VNC (תמונה 1).

תמונה 2: +QualiTemp , מסך מגע משופר המאפשר שליטה על 36 אזורים שונים במסך אחד.

למידע נוסף:

אז-אור, פבלו ינובסקי, 054-452-1366, [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin