מקצועיות ואמינות בציוד ערבוב מתקדם מבית Lodige גרמניה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

Lodige הגרמנית מייצרת ציוד ערבוב מקצועי ומתקדם. לחברה יותר מ-35 אלף מכונות ברחבי העולם וכ-500 פטנטים. מיקסר Ploughshare שפיתחה החברה מכיל אלמנטי ערבוב מסודרים בסידור ייחודי המבטיח ערבוב מושלם, אפילו של חומרים בעלי תכונות ריאולוגיות שונות

תמונה 1: מיקסר אופקי בעיצוב היגייני, לעבודה רציפה מסדרת Ploughshare.

החברה הגרמנית Lodige, שנוסדה בשנת 1938, היא חברה משפחתית המעסיקה יותר מ-500 עובדים ברחבי העולם. החברה בעלת רשת של סוכנויות, חברות בת ויועצים טכניים בנקודות שונות בעולם. היא מציעה ציוד ושירותים מתקדמים בעולמות הערבוב, גרנולציה, ציפוי, ייבוש ותהליכים משיקים נוספים. לחברה יש מעל 500 פטנטים ויותר מ-35 אלף מכונות ומערכות ערבוב העובדות במפעלים שונים בעולם.

המוצרים של Lodige בעלי יתרונות חיוניים ללקוחות דוגמת: אפשרות לניקוי קל של מערכות הערבוב, חיסכון משמעותי במקום על רצפת הייצור, יעילות ערבוב גבוהה במיוחד, מניעה של תקלות בייצור, אופטימיזציה של תהליכי ערבוב ועוד.

אחד ממוצרי הדגל של חברה הינו המיקסר האופקי (הוריזונטלי) ®Ploughshare (תמונה 1) אשר תוכנן והומצא ע”י החברה. מוצר זה הוביל למהפכה של ממש בטכנולוגיית ערבוב ועיבוד פלסטיק. ליבו של המיקסר הינו סידור סיסטמתי מיוחד של כנפיים על ציר אופקי. הן מסתובבות בתוך כלי ערבוב גלילי אופקי. מספר הכנפיים, גודלן, מיקומן וצורתם של כל האלמנטים במערכת הערבוב מותאמים אחד לשני כך שביחד יוכלו ליצור תנועה תלת ממדית של כל הרכיבים במהלך תהליך הערבוב. תודות למערך זה, נמנעים אזורים של חוסר ערבוב או של מהיריות ערבוב נמוכה וכך מובטח תהליך ערבוב מהיר ומדויק. הודות למבנה המיוחד של מערכת הערבוב, התערובת מוסרת מקירות כלי הערבוב ולא נשארים חלקים הדבוקים לדופן שלא עברו ערבוב. כך ניתן לערבב רכיבים בעלי משקל נפחי, גודל גרעין ותכונות ריאולוגיות שונות באופן אחיד. עבור תעשיית הפטרוכימיה, החברה התאימה כנפיים מיוחדות הנקראות “כנפי בקר” אשר מבטיחות תהליך ערבוב המותאם במיוחד לחומרי תעשייה זו.

מיקסרי ® Ploughshare מגיעים במספר תצורות:

  • מיקסר מעבדתי
  • מיקסר בעיצוב אוניברסלי לתהליכים מנתיים (תמונה 2)
  • מיקסר בעיצוב הגייני לתהליכים מנתיים
  • מיקסר בעיצוב אוניברסלי לתהליכים רציפים
  • מיקסר בעיצוב הגייני לתהליכים רציפים
תמונה 2: מיקסרי Ploughshare® לעבודה מנתית, בעיצוב אוניברסלי. חברת Lodige.

בנוסף, החברה מייצרת מיקסרים אנכיים (ורטיקליים) לתעשיית הפרמצבטיקה, מיקסרים לערבוב רטוב, מערכות גרנולציה, מערכות ייבוש בוואקום, מערכות ציפוי אופקיות ואנכיות ומערכות ריאקציה בחום.

לפרטים נוספים הינכם מוזמנים להתקשר עם חברת “אוגדן עמנואל”, המחויבת להמשיך את השירות הטכני, המחוייבות ללקוח והמצויינות הטכנולוגית שחברת Lodige מאמינה בה כבר שנים רבות.

לסרטון הדגמה של פעולת הערבוב:

למידע נוסף:

אוגדן עמנואל, צחי אוגדן, 054-300-0666, [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin