חברת gwk סוגרת חוזים בשווי מיליוני אירו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

החברה הגרמנית, המשתייכת לקבוצת technotrans SE, מסיימת בהצלחה שני פרויקטים גדולים במיוחד, בשווי כולל של מיליוני אירו. במסגרתם, סיפקה החברה מערכות קירור ובקרה לתהליכי ייצור מורכבים של יצרנים גרמניים

תמונה 1: מערכת האולטרה-קירור שפיתחה gwk.

לאחרונה סיימה חברת gwk שני פרויקטי ענק בגרמניה. במהלכם, פיתחה החברה מערכת אולטרה-קירור מרכזית, שהפכה את תהליך הייצור במפעל הלקוח ליעיל ובטוח יותר. בנוסף, סיפקה החברה לא פחות מ-52 מערכות קירור ובקרת טמפ' התומכים בתהליך של ציפוי מתכתי ליריעות ליישומי סוללות.

"התאמת המוצרים שלנו לצרכי הלקוחות, מספקת להם את הדיוק הנדרש לצרכי הייצור, גם ביישומים מורכבים. המערכות משתלבות בצורה נוחה ומהירה בקווי הייצור הקיימים. אנחנו מצליחים לספק הזמנות גדולות בהתראה קצרה, ומספקים ייעוץ מקצועי גם מחוץ לגבולות הפרויקט", אומר מיכאל פינגר, דובר קבוצת technotrans SE אליה משתייכת gwk.

התקנה במפעל לייצור סוללות

gwk פיתחה מערכת קירור נייחת חזקה במיוחד, עבור יצרן סוללות לרכבים חשמליים. המערכת מיועדת לייצור סוללות ליתיום, בתהליך הדורש שליטה מדויקת בטמפ' ובלחות בסביבת הייצור.

סביבת עבודה בטוחה

רוב שיטות הייצור של סוללות אלו, כוללות פליטה בלתי רצויה של חלקיקים מזיקים הנישאים באוויר, המסכנים את בטיחות העובדים, את המיכון ואת המוצרים הסמוכים. המערכת שפיתחה gwk מבטלת כל פליטה מזיקה שכזו. "המערכת שלנו דואגת לסביבת עבודה בטוחה ותנאי ייצור אידיאליים", אומר ניקו קלוס, ראש המכירות והשיווק בחברה.

מערכות הקירור ובקרת הטמפרטורה מסדרת tecma

gwk סיפקה גם 52 יחידות קירור ובקרת טמפ' מבוססות שמן, ליצרן גרמני של אלקטרודות לסוללות. אלו שולבו במפעליו (במערכת הגלילים) בגרמניה, באירופה ומחוצה לה. יחידות הקירור מצוידות במערכת קירור בלתי-ישיר, המבצעת מעברי חום (חימום/ קירור) לפי דרישה. זאת באמצעות שמן המובל בסירקולציה בלולאה סגורה (עד 200 מעלות צלזיוס). טמפ' השמן מבוקרת באופן אוטומטי.

בקרה איכותית, גם לתהליכים מורכבים

ייצור האלקטרודות כולל תהליך מורכב של ציפוי באמצעות הרטבה כימית (wet-chemical coating), במהלכו יריעה מתכתית מצופה עם תרחיף של חומר פעיל. מערכות הבקרה של gwk מספקות ליצרן את השליטה הנדרשת בפרמטרי התהליך.

"סל המוצרים של gwk כולל גם מערכות בטווח טמפ' שבין מינוס שמונים מעלות ועד 400 מעלות. בפרוייקטים האלו ענינו על ציפיות הלקוח ואף ויותר כראייה הלקוחות הללו כבר מדברים על עבודה עתידית משותפת", מסכמים ב-gwk.

תמונה 2: מערכות בקרת טמפ', מבית gwk.

למידע נוסף:

אנטק טכנולוגיות לתעשייה, אופיר נווה, 050-339-3366, [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin