חדשנות טכנולוגית בקבוצת סופרגום 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

בהחלטה אסטרטגית אמיצה, שבוצעה במהירות שיא, נכנסה הקבוצה לייצור המוני של כפפות הגנה מניטריל. אלה מספקות הגנה מזיהומים חיידקיים, אך גם משמנים, חומצות ובסיסים, ממסים וכימיקלים שונים. שימושם בתעשייה רב וכולל פסי הרכבות, טיפולי תחזוקה, אריזת תרופות ומזון, תהליכי דפוס, הדבקה וציפויים שונים וכמובן יישומים לעולם הבריאות 

קו הייצור החדש לכפפות ניטריל SN300 המיוצרות בקבוצת סופרגום.

חברות בתעשייה המסורתית יודעות, שממש בדומה להיי-טק, גם הן צריכות להפגין זריזות וגמישות (Agility) על מנת לשרוד בתחרות הגוברת. סופרגום הוכיחה שהיא יודעת לעבוד באופן דומה על מנת להביא חדשנות לשוק העולמי. 

לצד ריבוי הטכנולוגיות שיש בקבוצה, כולל מסכות פנים כירורגיות SN98 שיצורן בארץ החל למעלה משנה, מעכשיו ניתן להוסיף טכנולוגיה חדשה – ייצור המוני של כפפות ניטריל SN300. איכות המוצרים תואמת את גישת החברה לייצור מוצרים High endמהגבוהות בעולם. יאיר לוי, מנהל מערך הייצור החדש מספר: "סופרגום זיהתה את הצורך הקיים בשוק, קיבלה החלטה אמיצה ואסטרטגית, והקימה בזמן שיא מערך אוטומטי שלם לייצור כפפות הגנה במחיר תחרותי תחת השקעה גדולה. ציוד חדש נרכש הכולל קווי יצור באורך של 188 מטר ובגובה של 30 מטר. מופעלות בו מסביב לשעון כ-40,000 תבניות במקביל המביאות לתפוקה מרשימה של מאות אלפי קופסאות בחודש. מרלו"ג בגודל 4000 מ"ר, מהמתקדמים בעולם, מאכסן את התוצרת ואחראי לניהול מלאי עבור לקוחותינו. עבדנו סביב השעון על מנת להקים את הקו במהירות שיא והמוצרים כבר משווקים בישראל ומחוצה לה". 

אספקה בטוחה לאורך שנים 

כניסה לתחום חדש זה היא חלק מתוכניות עבודה חמששנתית אותה בנה מנכ"ל הקבוצה, מר יניב חדד. הקמת מערך ייצור המוני בתפוקות כאלו יכולה להתרחש רק עם הסכמים ארוכי טווח לשיריון אספקת חומרי הגלם. הסכמים אלו, אותם חתמה הקבוצה עם ספקי חומרי גלם מובילים בעולםמבטיחים לסופרגום אספקה בטוחה ויציבה ברמת מחיר ידועה. התנודותבמעגלי האספקה והביקוש של מוצרים אלו, במיוחד בתקופת הקורונה, שאופיינה על ידי שינויים חדים בביקושים ובמחירים, לא יהיו קיימים עוד, וניתן יהיה להסתמך על אספקה יציבה של מוצרי החברה לאורך שנים. 

"דווקא בתקופות חירום כמו שחווינו במהלך השנה האחרונה, נותנת הקבוצה מענה בזמן אמת ללא תלות בספקי משנה או חומרי גלם. כל תהליכי הייצור נמצאים בשליטתנו, וההבנות שהגענו עם יצרניות חומרי הגלם מאפשרות לנו לעבוד בראש שקט, עם בקרת איכות הדוקה, ולהתמקד במוצר הטוב ביותר שאנחנו יכולים לייצרהיו לנו את כל התנאים הנדרשים לכניסה מהירה לתחום. אנחנו מבינים ביצור גומי על כל הטכנולוגיות השונות, והצוות ההנדסי שלנו תומך בפיתוחים וטכנולוגיות חדשות כדבר שבשגרה", אומר יאיר. 

כפפות ניטריל באיכות מעולה 

כפפות הניטריל SN300 מגיעות ללא אבקה, במגוון גדלים על פי התקן S-XL, ומתאימות גם לרגישים ללטקס (גומי טבעי). יתרונן הגדול הוא עובי נמוך (0.05 מ"מ בכף היד, 0.08 מ"מ באצבעות) המאפשר לשמור על רגישות המגע תוך הגנה מלאה על המשתמש. הן מתאימות למגוון שימושים, רפואיים, תעשייתייםוכן לטיפול במזון – תחומים בהם האיכות חשובה ביותרהן עמידות במיוחד למים, לשמנים, לחומצות ולבסיסים וכן למגוון כימיקלים. בעזרתן יש לעובדים הגנה מלאה בעבודה עם צבעים, דבקים, ממסים וחומרי ניקוי אגרסיביים. גומי הניטרילי מהן הן מיוצרות עמיד במיוחד לניקוב. 

רשימת התקנים בהן עומדות הכפפות מרשימה: אמ"ר (תקן משרד הבריאות), FDACEEN455Skin SensitizationSkin IrritationCytotoxicityEN21420EN16523EN374 1-5ASTMD6319,ASTMD6978 EN11186 וכן הן בעלותאישור מגע עם מזון. 

ביקורות טובות מהשוק 

בצמוד להקמת מערך הייצור, יצרה קבוצת סופרגום קשר עם מספר חברות בינלאומיות מעולם הייצור וההרכבות וחתמה איתם עסקאות רב-שנתיותגם בתחום המדיקל זוכות הכפפות להכרה וקיבלו תשבוחות מרשת מרפאות שיניים מובילה בארץ. היציבות הזו שמספקת סופרגום מהווה גורם מכריע של גופים גדולים להתקשרות איתה. בימים אלו מתנהל משא ומתן גם עם לקוחות מובילים באירופה וארה"ב. 

הרחבת תחום המיגון האישי 

סופרגום רואה בייצור הכפפות השלמה לעולם המיגון הבריאותי והתעשייתי בו היא מובילה. החברה היא אחת מיצרניות המובילות בעולם בתחום ערכות מיגון חליפות מיגון אישיות, מסיכות, חלוקי מגן, חליפות הגנה ואף מסיכות כירורגיות לפנים SN98שגם הן מהוות דוגמה לכניסה לתחום חדש במהירות שיא בעקבות דרישות השוק בתקופת הקורונהכל אלו מיוצרים על פי תקנים מחמירים המקובלים בכל תחום ותחום. 

ומה בעתיד? 

כניסה מאסיבית של הכפפות כבר נצפית בשוק בארה"ב. השאיפה היא להכפיל ואף לשלש את יכולות הייצור הקיימות לצורך כך. בימים אלו מפותחות גם כפפות לעולם החדרים הנקיים על מנת לתת מענה לייצור שכזה הנפוץ בתעשייה. 

 צוות סופרגום ישמח לענות לכל שאלה או בקשה 

למידע נוסף: 

סופרגום03-562-2333[email protected] 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin