סיפור קצר על ערבות הדדית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

בימים לא פשוטים של בידודים וסגרים, עובדי המשרדים של חברת פולירם נרתמו למלא את מקומם של אנשי מחלקות הייצור והאריזה המבודדים. הם ביצעו את עבודתם במסירות על מנת שלא תהיה פגיעה בלקוחות החברה 

מחלת הקורונה, לצערנו, פוגעת באנשים רבים ומקומות עבודה נאלצים לעשות כל שביכולתם על מנת להמשיך ולתפקד כרגיל, תחת ההנחיות של משרד הבריאות ובמציאות של סגרים והורדת פעילות עבודה. אחת הבעיות הגדולות היא כאשר עובדים מחויבים להיכנס לבידוד עקב חשיפה לחולה מאומת, ולעיתים מחלקות שלמות נסגרות כי כל חברי הצוות חייבים להיכנס לבידוד.

בחברת פולירם מחלקות הייצור והמעבדה נאלצו להיכנס לבידוד. הדבר אתגר את יכולות השילוח של החברה והעמידה בלוחות הזמנים מול הלקוחות. עובדיה המסורים כמובן שלא יכלו להשלים עם מציאות שכזו, וכיאה לאופי הישראלי והפולירמי – מצאו פתרון. הם שינסו מותניים, קטן כגדול, והתגייסו לעזרה. ההתגייסות הייתה גורפת, החל מהמנכ”ל ועד אחרון אנשי המשרדים. כולם התייצבו במחלקה ודאגו להפעיל משמרת שלמה של 12 שעות, על מנת שהמשלוחים יצאו בזמן ללקוחות.

בהזדמנות זו נזכיר כי על פולירם עברה שנה מעניינת! היא הונפקה בסוף 2020 בבורסה בתל אביב. תוצאות ההנפקה היו מרשימות. החברה גייסה על פי שווי של מיליארד ש”ח כאשר 36% מהחברה הוצע לציבור, בתמורה ל-346 מיליוני שקלים. על ההנפקה התנפלו הגופים המוסדיים, שישה גופים שכאלו רכשו את המניות והאופציות שהוצעו עוד בטרם נפתחה האפשרות לכלל הציבור.

נאחל לפולירם שתמשיך להצליח ולכולנו שנזכה לערבות הדדית שכזו, בה כל אנשי החברה דואגים לתת תמיכה אחד לשני בזמנים מורכבים ולא פשוטים העוברים עלינו ועל כל העולם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin