תא אוטומציה מלאה להדפסת טמפון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

TAMPOPRINT מציגה לעולם טכנולוגיות ופיתוחים חדשים אשר ישנו את יכולות ההדפסה של התעשייה. גישתם דוגלת בגמישות תהליכית המתאימה את תהליך ההדפסה לחלק המודפס ולא להיפך

תמונה 1: מערכת ה-Continuous Circular: מאפשרת הדפסה רציפה של 360 מעלות על גליליים.

כבר יותר מ-60 שנים TAMPOPRINT מספקת ומתמחה במערכות אוטומטיות ותחנות משתמש עבור תעשיית דפוס הטמפון וסימוני לייזר תוך התמקצעות ייחודית בהכנסת תוויות ועיטורים בצורה מדויקת כמעט לכל פני שטח, וצורה, מורכבים ככול שיהיו.

בתערוכת ה-K האחרונה הציגה TAMPOPRINT טכנולוגיה חדשה המבוססת על עיקרון של מערכת מודולרית המורכבת מחלקים סטנדרטים. מטרת הפיתוח היא להשיג גמישות מרבית בתהליך ההדפסה בכדי להתאים את תהליך ההדפסה כמה שיותר למוצר עצמו.

האב-טיפוס שהוצג ע”י TAMPOPRINT מורכב מתא אוטומציה לינארי המכיל כמה יחידות דפוס היכולות לעבוד במקביל בשלושה תאים. התאים מצויידים בטכנולוגיית זיהוי, יכולת הכנה להדפסה וגימור, וארבע יחידות הדפסה המופעלות בשיטות שונות. המערכת מאפשרת לשלושה תהליכי הדפסה שונים, המאופיינים בזמן מחזור אחר, להתקיים במקביל. כל התאים מבוקרים ע”י בקר מרכזי. הייחודיות שבאב-הטיפוס היא במערכת ההובלה האוטונומית. מערכת זו מוליכה את חלקי ההדפסה דרך התחנות השונות בתאי ההדפסה. לצורך בקרת העבודה עושה המערכת שימוש ב-RFID. את המערכת ניתן להרחיב עד ל-14 תאי עבודה סימולטניים.

הדפסה על גלילים ועל גלופות לייזר

פיתוח נוסף של החברה עונה לשם “CONTINUOUS CIRCULAR”. פיתוח זה מאפשר הדפסה רציפה של חלקים גליליים בצורה יעילה ואפקטיבית יותר תוך יכולת בקרה מתקדמת של התהליך (תמונה 1). טכנולוגית דפוס זו אף מוגנת בפטנט. בנוסף, הציגו כמה חידושים בתחום הדפסת הלייזר ביניהם ה- CLICHE LASER Xi  אשר פותח בשיתוף פעולה עם החברה השוויצרית Lüscher Technologies. פיתוח זה מאפשר הכנת גלופות ע”י לייזר ברזולוציה גבוהה במיוחד.

הרחבת הפתרונות לעמדות עבודה ידניות

סל הפתרונות של החברה, MODULE ONE, לעמדות עבודה ידניות הוצג גם הוא (תמונה 2). לפני כחצי שנה הרחיבה TAMPOPRINT את סדרת מכונות זו והוסיפה לה מכונות בשני גדלים קטנים נוספים, XS ו-XXS. מכונות אלו מאופיינות במבנה מודולרי, מסגרת קומפקטית עם הגנה, שלושה התקני הדפסה פנימיים, מערכות ייבוש מבוססות אוויר או IR, שולחן מסתובב להזנת חלקים ומערכת סינון אור. לערכות גביע עיטור חדש בעל מערכת איוורור המצמצמת את העלייה בצמיגות הדיו ומאפשרת עבודה יציבה לשעות רבות. זמני אספקת המערכת מהירים והמחיר בעל יחס עלות תועלת נמוך.

תמונה 2: מערכת MODULE ONE בגודל M מסדרת מכונות ידניות בגדלים שונים לדפוס טמפון.

למידע נוסף:

רונה, שי ברקאי, 052-555-2914, [email protected]

2
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin