מעוצבת למעצבים 

מדפסת תלת הממד החדשה ™J826 מבית Stratasys, נוסקות לגבהים חדשים של הדפסות ראליסטיות ופותחת אפשרויות נרחבות עבור מעצבים ויזמים

תמונה 1: מדפסת תלת ממד J826 מרחיבה את טווח השימוש במדפסות תלת ממדיות אל עסקים בינוניים ואל מוסדות חינוך.

חברת Stratasys הסירה בתערוכת 3DEXPERIENCE את הלוט מעל הפיתוח החדש שלה – ™J826. מדובר במדפסת תלת ממד המשלבת ריאליסטיות ויעילות, כוללת צבעי PANTONE מאושרים ומערכת הדפסת תלת ממד רבת חומרים.

המדפסת החדשה מאפשרת לחסוך שבועות של מחזורי תכנון על ידי הדפסה באיכות גובהה של דגם ריאליסטי, שיעזור להמחיש את כוונתו המדוייקת של המעצב. הדגמים מתעוררים לחיים במהירות ומאפשרים חזרות עיצוביות עד להגעה לתוצאה הרצויה. J826 מתאימה במיוחד לפרוייקטים בגודל בינוני בתעשיות של מוצרי צריכה, אלקטרוניקה או רכב כמו גם למוסדות חינוך.

מדפסת J826 תומכת בתהליך העיצוב בעזרת שליחה מהירה להדפסה ועיבוד קל לאחר התהליך. היא מספקת את אותה רזולוציה וחדות הפרטים כמו מדפסות תלת ממד אחרות מסדרה J8 של Stratasys, עם דגמים המתאימים לצורה, לחומר, לצבע ולגימור של המוצרים הסופיים.

תמונה 2: הדפסת תלת ממד ריאליסטית מתאפשרת במדפסת J826. מקור: Stratasys.

"אנחנו מאמינים שרזולוציה גבוהה, טווח צבעים מלא, חומרים רבים ויעילות מרבית לא צריכים להיות נחלתם של מעטים בלבד", אומר שמיר שוהם, סגן נשיא של החטיבה העסקית PolyJet בחברת Stratasys, "זו הסיבה שבעטיה הרחבנו את סדרת J8 העולמית והשקנו את גרסת J826 החדשה במחיר נמוך יותר, תוך התמקדות בקהל יעד הכולל עסקים בגודל בינוני ומוסדות חינוך.

J826 ממנפת את הביצועים הגבוהים של מדפסת J850 ועונה על הצרכים של המעצבים ושל המהנדסים גם יחד. היא כוללת מגוון רחב של מרקמים, שקיפות המושגת עם VeroUltraClear, וצבעי PANTONE מלאים. היא מציעה שפה אוניברסלית של צבעים המבטיחה קבלת החלטות אמינה ומציאותית בכל שלב של תהליך העיצוב. המדפסת נתמכת באופן מלא בתוכנתGrabCAD Print™ המאפשרת ייבוא חלק של תבניות CAD שונות".

מדפסת J826 מאפשרת נפח בניה מקסימלי של 250mm x 252mm x 200mm. כמו במדפסות אחרות בסדרה, הקיבולת הגדולה של 7 חומרים מאפשרת למפעיל לטעון את כל חומרי הגלם הנמצאים בשימוש סדיר, ולהימנע מזמן עצירה הנוצר עקב החלפת חומרים. מצבי הדפסה שונים מאפשרים למשתמשים להתאים את מהירות ההדפסה ואת איכותה לצרכים הספציפיים, ממצב איכות גבוהה למצב מהירות גבוהה.

חברת BiologIC Technologies האנגלית כבר משתמשת במדפסת J826 כדי לפתח ציוד רפואי מתקדם. "מוצרי הדגל שלנו מתבססים 100% על הדפסת תלת ממד במדפסת J826. הטכנולוגיה שלנו מתאפשרת בזכות יכולת ההדפסה הזו" אומר ניק רולינגס (Nick Rollings), מייסד שותף של החברה. "חופש העיצוב המתאפשר בזכות הדפסת תלת ממד מאפשר לנו להאיץ את תהליך העיצוב עם אפס מגבלות. דבר זה מעצים את היכולת שלנו ליצור חלקים ריאליסטיים לדגמים שלנו. זאת, תוך שימוש בחומרים שתכונותיהם המתקדמות מאפשרות לנו להדפיס את הכלים הרפואיים שלנו במלואם, ולהתאים באופן אישי את הפתרונות הרפואיים ביעילות" הוא מוסיף.

המדפסת צפויה לצאת להפצה בשוק במאי 2020.

 

למידע נוסף:

SU-PAD, שי אינגבר, 050-581-3995, [email protected]