טכנולוגיה חדשנית לציפוי דיזות עם עמידות מוגברת לשחיקה מבית JCtimes

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

ציפוי סגסוגת יהלום ננומטרי מאריך את חיי הציוד ומאפשר ניקוי תדיר ללא חשש משריטות

דיזה בעלת ציפוי יהלום ננומטרי של חברת JCtimes המפגין עמידות גבוהה לשחיקה.

אחרי מספר שנים של השקעות מתמשכות בפיתוח, ובהובלת צוות אירופאי המתמחה בטיפולי פני שטח, השיקה JCtimes ציפוי יהלום ננומטרי לדיזות העמיד בצורה יוצאת דופן לשחיקה. הישג זה יוצא דופן. JCtimes היא החברה השניה בעולם שהצליחה לייצר ציפוי שכזה והראשונה בעולם שהצליחה לפתח אותו לבדה, בהובלת צוות מומחים בכיר של החברה.

תכונות הציפוי של היהלום הננומטרי

הסגסוגת בעלת יציבות כימית ותרמית טובה, עד ל-350 מעלות צלזיוס. היא מפגינה גם מוליכות תרמית טובה אך יתרונה הגדול הוא בעמידות גבוהה במיוחד לשחיקה. ציפוי יהלום ננומטרי בעובי של 0.01-0.03mm מעלה את קשיות פני שטח הדיזה לערכים בטווח של 900-1000HV. הדבר מגביר את עמידות הדיזה לשחיקה עד ליותר מפי 3 ביחס לציפוי כרום מקביל ומעניק פני שטח חזקים במיוחד. עמידות זו מאפשרת לייצר יריעות מתקדמות הדורשות ניקוי תדיר של הדיזה – כל זאת בשחיקה מינימלית, תוך צמצום הצורך בטיפולי אחזקה ושמירה על אורך חיים גבוה של הציוד. הציפוי המתקבל הוא אחיד, ועם פני שטח נקיים וחלקים.

ציפוי טונגסטן קרביד בתרסיס לשפתי התבנית עם עמידות גבוהה לשחיקה ומקדם חיכוך נמוך

בנוסף לפיתוח הנ”ל, JCtimes פיתחה, בשיתוף עם חברה יפנית, טכנולוגיית עיבוד פני שטח בתרסיס טונגסטן קרביד (Tungsten Carbide) לשפתי התבנית, עם עמידות גבוהה לשחיקה ומקדם חיכוך נמוך. הציפוי מעלה את מדד הקשיות לערכים הגבוהים (1100-1300HV) ומראה שיפור ביחס לערכים המתקבלים מציפוי מקבילים של כרום וניקל.

משפרים את הייצור

שני הפיתוחים האחרונים מהווים קפיצת דרך נוספת ביכולת של JCtimes לשפר את איכות הייצור. בעזרתם, ציוד הייצור יכול להחזיק זמן רב יותר תוך שמירה על יציבות ודיוק ממדי. כל אלו מאפשריים ייצור מוצרי פלסטיק מתקדמים, באיכות גבוהה, עם תחזוקה מינימלית להגדלת הרווחיות.

למידע נוסף:

א.א. נייגר, 04-629-1860/1, [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin