חכמה, מהירה ותומכת בקיימות- Sumitomo (SHI) Demag מוכנה לעתיד בתערוכת K-2019

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

חמש מכונות הזרקה חדשות יוצגו בתערוכה ביניהן מכונת 500 טון, יכולות מתקדמות בהזרקה LSR וכן ה-eMultiPlug ההופך כל מכונה לדו-קומפננטית

תמונה 1: חלקים לתעשיית הרכב מ-LSR, מיוצרים על מכונת IntElect 130 החדשה.

“קיימות, פריון עבודה, משאבי אנרגיה, פסולת פלסטיק, תעשייה 4.0, Big data ואוטומציה – כל אלה נמצאים בכותרות בעשר השנים האחרונות. ככל שאנחנו מתקדמים אל סיום העשור, Sumitomo (SHI) Demag גאה להראות כיצד היא יכולה לסייע לתעשיית ההזרקה להתמודד עם נושאים אלו”, מספר Gerd Liebig, מנכ”ל החברה.

שירותי תמיכה חכמים ללקוחות

בתערוכה יוצג העתיד של השירותים החכמים בעידן תעשייה 4.0. תוכנת myConnect המאפשרת אבחון סלולרי, תמיכה מקוונת, מעקב אחרי מסמכים והזמנת חלקי חילוף. המבקרים בתערוכה יוכלו להשתמש במסופים מחוברים כדי לראות כיצד התוכנה משפרת את השירות ללקוח.

שתי מכונות El-Exis SP עם צריכת אנרגיה משופרת

שתי מכונות חדשות יוצגו בתערוכה, הצורכות עד 20% פחות אנרגיה מאשר קודמותיהן: אחת גדולה ואחת קטנה יותר. המכונות מתוכננות במיוחד לשוק הזרקת האריזות. “למכונות החדשות יש תהליך חזרתי ונצילות אנרגטית גבוהה, והן מציגות זמן מחזור “יבש” (dry cycle time) קצר ביותר” מסביר Arnaud Nomblot, דירקטור פיתוח עסקי בחברה. מחזור ההזרקה המהיר מתאפשר הודות ל”אקומולטור” המשיג מהירות הזרקה של עד 1000 mm/s, מאפשר לייצר אריזות דקות דופן ולצמצם את פסולת הייצור.

ייצור של אביזרים לתעשיית הרכב במכונת ההזרקה IntElect 500 החדשה

מכונת ההזרקה IntElect 500 שתוצג נותנת מענה לתבניות גדולות במיוחד. עם כוח נעילה של עד 500 טון, הסדרה החדשה משלבת דיוק, נצילות אנרגטית ושטח תבנית גדול. כתוצאה מכך ניתן להזריק אביזרים לתעשיית הרכב שיוצרו, עד כה, במכונות עם כוח נעילה רב יותר.

העתיד של הזרקת סיליקון נוזלי – LSR (Liquid Silicone Rubber) במכונת IntElect 130

LSR הופך להיות החומר מועדף ליישומים ספציפיים באלקטרוניקה בתעשיית הרכב. בתערוכה יוצגו יכולות הזרקת ה-LSR במכונת IntElect 130 (תמונה 1). “LSR מספק תכונות אופטיות טובות מאוד, הוא עמיד בטמפרטורות גבוהות, בעל התנגדות גבוהה לחומרים כימיים ול-UV ומבודד חשמלית” אומר Thomas Kottler מנהל פרויקט LSR. “הזרקת LSR דורשת דיוק גבוה ותהליך יציב. למכונת IntElect 130 החדשה יש יכולות דיוק ושליטה גבוהים בעבודה עם חומר בעל צמיגות נמוכה. זאת עקב מאפיינים מכניים מיוחדים, המתוכננים במיוחד עבור LSR”.

עידן חדש בניקיון ובקיימות במכונה IntElect S 180 לייצור אביזרים רפואיים

מכונת IntElect S 180 שתוצג בתערוכה, מתוכננת להתמודד עם ייצור מאסיבי של רכיבים רפואיים פלסטיים (תמונה 2). המכונה נבנתה כדי להתמודד עם טולרנסים הדוקים במיוחד הדורשים זמני מחזור מהירים של בין 3-10 שניות. תכנון אזור התבנית מבטיח ניקיון מפני זיהומים, שאריות, וחומרי סיכה. זוהי מכונה נקיה, שקטה ומהירה המתאימה במיוחד לחדרים נקיים ולסביבה רפואית.

תמונה 2: IntElect S 180 למוצרים רפואיים. עמידה בטולרמסים קפדניים ואזור התבנית נקי מזיהומים.

מעבר להזרקה רב קומפננטית

לקוחות החברה יכולים עתה להרחיב את היכולות של כל מכונת הזרקה להזרקה רב קומפננטית גמישה בהשקעה מינימלית בעזרת החידוש האחרון של החברה, ה-eMultiPlug. ע”י שימוש באותה הנעה כמו מכונת ה-IntElect, ה-eMultiPlug מתחבר למכונות קיימות כיחידה עצמאית, ומאפשר הזרקה של יותר מחומר אחד במקביל. יחידת ההזרקה העצמאית מאפשרת להאריך את חיי הציוד הקיים.

למידע נוסף:

ביתן DEMAG בתערוכה:  Hall 15, Booth D22

הנציגות הישראלית: אנטק טכנולוגיות לתעשייה, אופיר נוה, 050-339-3366, [email protected]

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin