כי ייצור מקומי זה כוח!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

בתקופה זו, בה יש חשיבות אסטרטגית לייצור מקומי תומך מרכז הפלסטיקה והגומי בתעשייה ומספק מגוון בדיקות רחב לחומרים ויישומים שונים. הבדיקות הנערכות לפי התקנים הבינלאומיים המקובלים ועל ידי צוות מומחי המרכז

החודשים האחרונים מזמנים אתגרים לא פשוטים למדינה בכלל ולתעשייה בפרט. בתקופה זו, קיימים חוסרים של ציוד רפואי. אליהם מתווספת הגבלה בתנועה בין מדינה למדינה ויכולות הייבוא והייצוא נפגעות. דווקא עכשיו, יותר מתמיד, קיימת חשיבות אסטרטגית לתמיכה בייצור מקומי בישראל. פיתוח היכולות “בבית” מקטין את התלות בסחורות מיובאות ומספק רשת ביטחון ייצורית למדינה. השירותים הניתנים על ידי מרכז הפלסטיקה והגומי מקבלים בימים אלו משמעות חדשה ותמיכת המרכז תורמת לעידוד הגברת הייצור המקומי.
אל תוך המציאות החדשה הזו נכנס, בתחילת חודש מרץ 2020, עודד מרוז לתפקידו מנכ”ל מרכז הפלסטיקה והגומי. עודד החליף את פרופ’ עמוס אופיר ששימש בתפקיד זה לפניו. תמיכת המרכז בתעשייה הוכיחה את עצמה בחודשים אלה עם מגוון פרויקטים ביניהם פיתוח של ביגוד מגן לצוותים רפואיים ובדיקות מהירות לתקינות מסיכות הגנה.

המרכז ממשיך לספק בדיקות איכותיות הנערכות לפי תקנים בינלאומיים מקובלים. כמו כן, ניתן ליצור קשר עם מומחי המרכז לצורך פיתוח בדיקות ייחודיות לצרכים ספציפיים.

הבדיקות הניתנות במרכז הפלסטיקה והגומי

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin