חוליות פיתחה בהשקעה של 15 מיליון ש”ח מערכת לניקוז שפכים ביתיים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

המערכת, מהמתקדמות בעולם, רשומה כפטנט כחול-לבן. הייצור מבוסס על הזרקה רב-רכיבית של אטמים ואומים בחלק אחד המורכבים על הצנרת בתאי אוטומציה ללא מגע יד אדם 

מערכת אטמים חדשה שפיתחה החברה מבוססת על הזרקה מולטי-קומפננטית ומכילה אטם אלסטומרי ואום המוזרקים יחד. הדבר המייתר את הצורך בשימוש בחלקים נפרדים – גומיות אטימה, משחות, פאזות או אומים. כל חלק המיוצר עובר בקרת איכות במערכת VISION המוודאת שהתהליך עובד ביעילות המקסימלית ובשמירה על הדיוק הרצוי. חיבור האטמים לאביזרי הצנרת נעשה במערך רובוטי מתקדם, ללא מגע יד אדם. גם החלקים לאחר ההרכבה עוברים במערכות בקרה ממוחשבות לבדיקת איכות נוספת.

ה-SMARTLOCK™ הנחשבת למערכת האינסטלציה המתוחכמת מסוגה בעולם, מנקזת את המים מכל הנקודות בבית למערכת השפכים הראשית. הפיתוח החדש עושה שימוש בטכנולוגיות חדשניות ומתוחכמות ומביא בשורה וערך לתחום השפכים הביתיים.

פלג זמיר, מנכ”ל חוליות ישראל: “במערכת ה- SMARTLOCK™ הושקעו 3 שנות פיתוח וכ-15 מיליון ₪. אנו גאים על כך שהצלחנו לפתח ולייצר מערכת אינסטלציה כחול-לבן, הנמצאת ב-Top העולמי.

ההכנות להשקה וליציאה לשוק מתנהלות בצל הקורונה. התקופה מורכבת למדי ודורשת התארגנות מיוחדת. בתכנון מוקפד ובהתגייסות מרשימה של כל הצוותים, הצלחנו לעמוד בהתחייבויות השוטפות ולספק ללקוחותינו את הביקושים, במקביל להשלמת ייצור מערכת ה-SMARTLOCK™ והכנתה לשיווק. המערכת מיועדת, להיות אחד ממנועי הצמיחה המרכזיים של חוליות בשנים הקרובות הן בשוק הישראלי והן בשווקים של הודו ואירופה בהם פועלת החברה.”

התפתחות נוספת של החברה שהתרחשה לאחרונה היא רכישת חברת “חופית” בסכום המוערך ב-35 מיליון ₪.

לסרטון על המערכת החדשה, לחצו כאן!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin