ZERMA מציגה שיפורים בציוד ובאיכות הגריסה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

בתערוכת ה-K האחרונה הציגה החברה את ה-ZCS 1400 המשלבת מגרסה ושרדר במכונה אחת ומאפשרת חיסכון ניכר במקום, איכות תוצר גבוהה והתאמה מלאה בין התהליכים. שינוי נוסף בחברה הוא הקמת מפעל חדש בתאילנד לייצור מגרסות קטנות

תמונה 1: מכונת ה-ZCS המשלבת שרדר ומגרסה במכונה אחת. בתמונה, מימין לשמאל: יוסי וייס (א.א. נייגר), מקס פאסלאק – דור שני למייסד ZERMA, וגלית סער (א.א. נייגר).

בתערוכת ה-K האחרונה הציגה ZERMA, חברה בבעלות גרמנית המתמחה בפיתוח וייצור של ציוד גריסה ומחזור איכותי עם מגוון מוצרים רחב. ZERMA היא אחת מהחברות הגדולות בעולם בתחום עם נפח ייצור של אלפי מכונות בשנה. החברה משלבת איכות גבוהה עם מחירים תחרותיים, ומהווה אלטרנטיבה אטרקטיבית  לייצור אירופאי. ZERMA מחזיקה מפעלי ייצור בסין ובתאילנד המאפשרים לה לספק מחירים נוחים ללקוחותיה, מבלי להתפשר על האיכות הגבוהה והטכנולוגיה המתקדמת. כראיה, גם מעצמת המיכון האירופאית – גרמניה, מכירה את איכויות החברה והיא המדינה בה מחזור המכירות של ZERMA הוא הגדול ביותר. החברה מיוצגת בארץ על ידי א.א.נייגר כבר למעלה מ-20 שנים ברציפות ובין החברות נרקמו עם השנים הערכה וידידות אישית ומקצועית.

בתערוכת ה-K הוצגו שיפורים במכונות קיימות של החברה וכן ציוד חדש עם דגש להתאמה למיחזור פסולת פנים מפעלית. “אנחנו רואים עניין הולך וגובר לגריסת חומרים לצורך מיחזור פנים מפעלי. עליה גדולה בפעילות הייתה לפני כשנתיים. כאשר סין הפסיקה לקבל פסולת מהעולם והחברות היו צריכות למצוא פתרונות טיפול עצמאי. מאז, גם בסין עצמה התגברה המודעות למיחזור” מספר מקס פאסלאק, דור שני למייסד החברה. “השנה, השקענו מאמצים רבים בחיסכון באנרגיה בתהליך על מנת להישאר עם עלויות ייצור נמוכות ככול הניתן. לצורך כך הוספנו מערכת חדשה המכבה את המכונה אוטומטית כאשר זרם ההזנה נפסק. אנחנו מציעים מכונות במגוון גדלים ודגמים רחב, ומעטות החברות שיכולות להציע מגוון שכזה בשוק. המערכות תומכות גם באינטגרציה של הציוד לשאר המערכות במפעל, יכולת הכרחית בעידן תעשייה 4.0”.

מגרסה ושרדר במכונה אחת

מכונות ה-ZCS של החברה מאחדות   מגרסה ושרדר במכונה אחת ומאפשרות חיסכון מקום משמעותי ברצפת הייצור וכן צמצום פחתים מיותרים בתהליך המיחזור. המכונה גמישה, וורסטילית וכוללת מיכל הזנה עליון רחב במיוחד התומך בהזנה של חלקים בעלי נפח גדול וכן חלקים כבדים. המגרסה בעלת שלושה להבים ומבוססת על סדרת GST של החברה. המכונה שקטה ותוכננה במיוחד על מנת להתמודד עם עבודה של תוצרי הזרקה וניפוח אך יכולה להתאים גם להזנה של חומרים נוספים.

היתרון במכונה המהווה גם מגרסה וגם שרדר הוא בעיקר בתחום איכות החומר המתקבל כאשר הסיכוי לכניסת זיהומים לא רצויים יורד כאשר שני התהליכים מרוכזים במכונה בודדת. הבקרה נעשית באופן מתואם בצורה מושלמת בין שני השלבים.

המפעל למגרסות קטנות עובר לתאילנד

מלחמת הסחר בין ארה”ב לסין משפיעה על ZERMA שהחליטה להעביר את ייצור המכונות הקטנות לגריסה איטית מסדרתGSL  לתאילנד. החברה ניצלה את ההזדמנות הזו לשיפור המכונות. במכלי ההזנה נעשה שימוש בבניה רב שכבתית ההופכת את המכונות לקלות יותר עם בידוד רעשים מצוין. הנעה חדשה של ה-GSL-180 מאפשרת וורסטיליות בין הנעה ע”י חגורה או הנעת גיר. המכונה מתאימה לעמוד לצד מכונת ההזרקה ובתערוכת ה-K הוצג הדגם הקטן ביותר בסדרה.

למידע נוסף:

א.א. נייגר, 04-629-1860/1, [email protected]

 

 

2
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin