קו המכונות המהיר של ZHAFIR מאפשר ייצור מוצרים דקי דופן לאריזה ורפואה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

סדרת המכונות המוצלחות Zeres ממשיכה להתרחב והפעם Zeres F – מכונה מהירה ומדויקת. במכונה מספר שיפורים בגודל המנוע, בתמסורת הכוח, במסילות ובחלל העמסת התבנית

תמונה 1: מכונת הזרקה Zeres F מבית ZHAFIR.

הזרקה של מוצרים דקי דופן, לתחומי האריזה, המדיקל והמעבדה, מאתגרת ומצריכה מכונה בעלת ביצועים גבוהים ויכולת לעבוד בזמני מחזור קצרים. לרוב, מכונות מסוג זה יקרות ומקשות על יצרנים חדשים להיכנס לתחום.

מיכל גולרט, מנכ”לית אסף תעשיות המייצגת את ZHAFIR ו-Haitian בישראל מספרת: “ככל שאתה עולה שלב בדרישות מהירות המכונה, אתה מבין כי קיימות קפיצות משמעותיות במחיר. אלו מקשות על חברות לעבור לייצר מוצרים מאתגרים יותר כדוגמת מוצרים דקי דופן הנפוצים בתעשיית המדיקל והאריזה”.

“לקוחות רבים בתחילת דרכם לא מחזיקים בצבר הזמנות גדול המאפשר להם לשמור על המכונות בעבודה מלאה עם מוצרים מיוחדים. כך הם מוצאים עצמם מייצרים במכונה גם חלקים סטנדרטיים שאינם מחזירים את העלות הגבוהה של המכונה. זה קצת כמו לקנות מכונית פורמולה 1 ולהשתמש בה בתור מונית. אנחנו, בעזרת דגם חדש של ZHAFIR – Zeres F (Fast), באים לשנות את זה. לספק מכונה חשמלית וגמישה שיכולה לעבור בין יישומים שונים: פחות רגישים וכאלו הדורשים דיוק, איכות ומהירות גבוהים. הכל תוך שמירה על יחס עלות תועלת טוב במיוחד”.

האתגר בהזרקות דקות דופן

ייצור מוצרים דקי דופן מצריך מהירות הזרקה גבוהה. אם קירות המוצר דקים ומהירות ההזרקה איטית מדי, ההיתך יכול לאבד חום ולהתמצק עוד בטרם התמלאה כל המובלעת. מכונת ההזרקה החשמלית, Zeres F, מהסדרה החדשה, מגיעה למהירות של עד 350 מ”מ לשניה וזמינה בטווח כוח נעילה של 150-450 טון.

“המכונה הזו מעניינת בעיקר ללקוחות אשר מודעים למגמה החדש של דיקוק עובי דופן המוצר”, אומרת מיכל. “היא מספקת ליצרנים בישראל אפשרות להצטרף למגמת הקיימות וכן לחסוך בחומר גלם, שלו יש השפעה גדולה על מחיר המוצר הסופי”.

החידושים במכונת Zeres F

כמו בכל דגמי ZERES המוכרים לנו בשוק, כך גם מכונות Zeres F מצויידת עם יחידה סרבו הידראולית אינטגרלית להפעלת גרעינים הצמדת דיזת מכונה ופעולת זרקן. יחידה זו מחליפה את הצורך ביחידה הידראולית חיצונית התופסת מקום ומגדילה את עלות המכונה. על מנת להשיג מהירות גבוהה, שיפרה ZHAFIR את מנוע הסרבו והוא גדול במיוחד. בנוסף, קיימים שיפורים נוספים הבאים להחליף מערכות הידראוליות עם אקומולטור הנפוצות במכונות מהירות אחרות החוסכים באנרגיה.

Zeres F מצויידת בבורג וצילינדר לביצועים גבוהים, עמידים בשחיקה עם יחס L/D של 25:1. יחס זה מתאים להזרקה של מגוון חומרים. מסילות לינאריות שולבו במכונה החדשה על מנת לשמור על דיוק התנועה ולתמוך בעבודה עם תבניות כבדות במיוחד.

איך מגיעים ליחס עלות תועלת משתלם במכונות?

לחברת Haitian ו-ZHAFIR יש ייתרון משמעותי מבחינת נפח הייצור. בכל זאת, מדובר בחברה המייצרת הכי הרבה מכונות הזרקה בעולם! לחברה יכולת רכש ומו”מ עם ספקים מעולה, עובדה התורמת למחיר נוח. המכונה אמינה ויציבה אך אם חלילה תדרשו לשירות, אסף תעשיות, הנציגה הישראלית של החברה בישראל תומכת בלקוחותיה עם שירות לאורך כל היממה וחלקי חילוף זמינים במלאי.

למידע נוסף:

אסף תעשיות, מיכל גורלט, 052-340-8083, [email protected]

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin