סיסמטריק מגדילה פעילות בארה”ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

החברה פותחת חדר תצוגה חיה למערכות השינוע והערבוב וכן לפיתוחים החדשים כמו מד העובי לצנרת. חדר התצוגה יאפשר להתרשם מהציוד וכן לקבל הדרכה ולהתנסות בו בסביבת עבודה שקטה ונוחה

תמונה 1: מבנה סיסמטריק בארה”ב, להרכבות וכן לאספקת ציוד וחלקי חילוף.

זה לא סוד שתעשיית הפלסטיק בארה”ב נמצאת בתנופה בשנים האחרונות. כראיה, ניתן לראות חברות ישראליות רבות הפותחות בארה”ב אתרי ייצור, מחסנים וחברות בת על מנת לענות על הצרכים הגוברים של השוק המקומי. גם בסיסמטריק הישראלית, מומחית מערכות המינון וההובלה, רואים את השוק האמריקאי כשוק יעד חשוב עם צמיחה שנתית משמעותית. על מנת לתמוך בכך, מחזיקה סיסמטריק מבנה תעשייתי גדול להרכבות וכן במחסן לציוד וחלקי חילוף הממוקם ב-Mooresville בצפון קרולינה, אותו מאייש צוות קבוע, מקצועי ומקומי הנותן מענה מהיר ללקוחות (תמונה 1).

בימים אלו ממש, מבצעת החברה צעד אסטרטגי חשוב שנועד לתמוך בהרחבה נוספת של הפעילות בארה”ב. חדר תצוגה גדול מוקם באתר החברה. חדר התצוגה יאפשר ללקוחות המקומיים להיחשף בצורה ישירה למגוון מכונות החברה בהדגמה חיה. בין המוצרים שיוצגו ניתן למנות את סדרת מערכות המינון והערבוב המשקליות CD 100, 400, 800, 800HD, מערכות שינוע וכן את מד העובי החדש והמהפכני לצנרת שהשיקה החברה בתערוכת ה-K האחרונה (תמונה 2). הלקוחות המקומיים יוכלו להתנסות בעצמם בציוד במהלך עבודה, בסביבה שקטה ונוחה להדרכה ותרגול. מהלך זה עלה מתוך דרישה מלקוחות החברה בארה”ב. הוא יספק מענה מוצלח ללקוחות מקומיים שאינם מרבים לנסוע לחו”ל לצורך רכישת ציוד, ומעדיפים לרכוש ציוד בארה”ב עצמה.

תמונה 2: חדר התצוגה וההדרכה החדש של סיסמטריק בארה”ב .

על ההדרכות וחדר התצוגה החדש יהיו אמונים צוות החברה בארה”ב עם חיזוק, במידת הצורך, של מומחי סיסמטריק מהארץ. הערכה זהירה מרמזת על כ-15 אירועי הדרכה והתנסות בשנה. פעילות זו מתווספת לפעילות הענפה של סיסמטריק בארה”ב שם היא מקימה מספר פרוייקטים מקצועיים בשנה. “השוק האמריקאי עצום ויש בו הרבה מקום להתפתח”, מספר יעקב גוזני, האמון על תחום ההנדסה והשיווק מנהל השיווק של החברה, “תעשיית הפלסטיק בארה”ב מפותחת מאוד, חומרי הגלם מיוצרים בארה”ב, מחירם זול והדבר מעודד צמיחה. מכאן קיים ביקוש עולה למוצרי סיסמטריק הסטנדרטיים, כמו גם למוצרים החדשים. לדוגמא, מד עובי הצנרת החדש שפיתחנו זוכה כאן להתעניינות רבה. הוא מספק מענה ייחודי לשוק הצנרת האמריקאי שגדל לאחרונה בצורה מאסיבית עם המעבר של התשתיות מצנרת בטון ומתכת לצנרת פלסטיק”.

לאחרונה יצאה סיסמטריק גם עם אתר חדש שעלה לאוויר. האתר תומך בביצוע הזמנה דרך האינטרנט וכן מספק שרותי סליקה. שיטת עבודה זו נפוצה בארה”ב ותשפר של השירות ללקוחת החברה, שם ובמקומות אחרים בעולם.

למידע נוסף:

סיטו ספרן, 054-445-1375, [email protected]

 

 

2
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin