מזין חדש של ליעד מסדרת ה-ColorSave 1000

לאחר שש שנים מתקרב סוף עידן ה-ColorSave 1000ST ואותו מחליף דגם חדש ומשופר של ה-ColorSave 1000U. לדגם שיפורים במערכת הבקרה וכן ריקון ונטורי נוח ויעיל

מזין חדש מסדרת ColorSave 1000 של ליעד, מגוון שיפורים במערכת הבקרה ובריקון.

חברת ליעד, שנרכשה לאחרונה על ידי AMPACET העולמית, מציגה את ColorSave 1000U הדור הבא במערכות ColorSave 1000. לאחר שש שנים של הצלחה לה זכה הדגם הוותיק בסדרה, ה-ColorSave 1000ST, החליטה ליעד לחדש את המזין. הדגם החדש שודרג ומכיל בקר PLC חדיש מהיר ואמין במיוחד של חברת Unitronics. מערכת זו משלבת גם PLC וגם ממשק משתמש נוח ביחידה אחת. בעזרת מסך מגע צבעוני יכול מפעיל המערכת לעבוד בצורה אינטואיטיבית ופשוטה.

בדומה לדגם הישן, גם הדגם החדש תומך בשלושה יישומיים שונים: הזרקה, אקסטרוזיה ואקסטרוזית ניפוח אך הפעם ניתן לעבור בין הדגמים ללא כל צורך בעדכון או שינוי התוכנה, ללא צורך בחומרה נוספת וכן ללא צורך בחיווטים שונים, אלא בלחיצה על כפתור בודד. יכולת זו מקנה יתרון טכנולוגי למערכות ליעד. בנוסף לכך, הדגם החדש מכיל זיכרון מוגבר וביכולתו לתמוך ב-1,000 מתכונים שונים בייצור.

חידוש נוסף הוא מנגנון חדש לריקון ונטורי המאפשר ריקון של המערכת, בורג ההזנה והמכל, בצורה נוחה יותר ותומך במעבר עבודה מהיר ממתכון למתכון. הריקון נעשה בצורה אוטומטית ע"י לחיצת כפתור הפותחת דלת בחלק התחתון של המזין ומפעילה לחץ אוויר שמנקה בעזרת וואקום את כל חלקי המערכת. שאריות חומר הגלם במערכת אינן מתבזבזות ומוחזרות למכל חומר הגלם המקורי. גם מערכת ההזנה הונטורית של המזין שודרגה וכעת ניתן לסובב את כניסת חומר הגלם במלואה סביב צירה לפי הצורך של כל מכונת ייצור.

עד לסוף 2020 תשווק ליעד, לצד המזין החדש ColorSave 1000U, גם את הדור הקודם שלו, ה- ColorSave 1000ST. לאחר מכן תיפסק מכירת המזין מהדור הישן אך התמיכה במזינים הקיימים בשוק תמשיך תוך אספקת חלקי חילוף ושירות ללקוחות.

 

למידע נוסף:

אורי איזנשטיין, מנכ"ל משותף, [email protected], 050-521-4661