מגוון שיפורים למערך ההזרקה מבית HASCO

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

חולצנים דו-שלביים לתבניות גדולות במיוחד, מחברים לצמצום הדליפות בפתיחת התבנית, מונה מחזורים, שרוולי הגנה תרמית לחיסכון משמעותי באנרגיה ודיסקיות נעילה לאבטחת חיבורי הברגים לתבנית בצורה בטוחה

תמונה 2: מחברים בעלי קצה שטוח לדליפה מינימלית, מבית HASCO.
חולצנים דו-שלביים, בלעדי ל-HASCO

חליצה מתבניות גדולות, שאינן תמיד ממורכזות, דורשת כוח רב ממערכת החליצה. HASCO השיקה חולצנים קומפקטיים המתאימים במיוחד ליישומים אלו (תמונה 2). החולצנים פועלים בשני שלבים ומותקנים בצורה סימטרית (אחד או שניים מכל צד בתבנית) להגדלת כוח החליצה. הם קלים להתקנה ומצוידים במנגנון נעילה מיוחד להבטחת בטיחות תפקודית.

החולצנים זמינים גם עם ציפוי DLC על המשטחים הפונקציונליים. הציפוי בעל קשיות גבוהה ומקדם חיכוך נמוך ובכך מאריך את אורך חיי התבנית, תורם להגברת הייצור ומוריד עלויות תחזוקה.

תמונה 2: חולצנים דו-שלביים מסדרת Z169-Z1698, מבית HASCO.
מגוון מחברים למינימום דליפות

סדרת המחברים החדשים מצמצמת למינימום את דליפת החומר מהתבנית בעת פתיחתה (תמונה 1). הקצה השטוח מספק איטום מצויין ומאפשר פתיחה וסגירה נקיים של התבנית תחת לחץ, ללא דליפה של נוזל. במהלך הסגירה של התבנית, מתאפשרת זרימת נוזל בטוחה תוך שמירה על קצב זרימה מקסימלי עם מינימום איבודי לחץ. המחברים זמינים בפליז (2.0401) ופלדת אל-חלד (1.4305) המתאימה ליישומים רפואיים ועבודה בחדר נקי. הם מתאימים גם לאפליקציות בטמפרטורות גבוהות במיוחד, כתלות במדיום הקירור בתבנית.

מונה מחזורים מכני חדש

מונה המחזורים החדש מנטר את נתוני התהליך בכל מקום שדורש פיקוח. מיקום פין האקטואטור בצידו השמאלי, מאפשר את התקנתו על כל אחד מחצאי התבנית, בקלות. הוא מציג 7 ספרות ובלתי ניתן לאיפוס. בנוסף, הוא לא דורש תחזוקה או חיבור לספק כוח. טמפרטורת העבודה המקסימלית שלו היא 120 מעלות צלזיוס.

דיסקיות נעילה מפלדה מצופת אבץ

דיסקיות הנעילה החדשות מאבטחות את חיבורי הברגים בתבנית בחוזקה, במיוחד בחשיפה לרטט (תמונה 3). התקנה של זוג דיסקיות, האחת על השנייה, מבטיחה נעילה מירבית של הבורג גם במומנט נמוך, ומונעת התרופפות בלתי מבוקרת כתוצאה מרטט ועוצמה דינמיים. טמפרטורת השימוש המקסימלית של הדיסקיות היא 200 מעלות צלזיוס, והן ניתנות לשימוש חוזר מספר פעמים. בנוסף, הדיסקיות מתאימות לעבודה עם חומרי סיכה וזמינים ב-11 גדלים סטנדרטיים.

תמונה 3: דיסקיות נעילה מפלדה מצופת אבץ Z693, מבית HASCO.
שרוול רב שכבתי להגנה תרמית וחיסכון משמעותי באנרגיה

השרוול התרמי החדש מספק בידוד תרמי, חיסכון באנרגיה והגנה מכנית מצויינים (תמונה 4). התאמתו לתהליך חוסכת באנרגיה בצורה משמעותית. השרוול מורכב משכבה פנימית של סיבי זכוכית ארוגים וציפוי של קצף סיליקוני. מוביליות הסיבים מאפשרת לשרוול לנוע בגמישות מעל הצינורות והגשרים. במלאי החברה זמינים שרוולים תרמיים אדומים וכחולים לעבודה בטווח הטמפרטורות של -40°C ועד 200°C מעלות צלזיוס.

תמונה 4: שרוולים רב שכבתיים להגנה תרמית וחיסכון משמעותי באנרגיה, מבית HASCO.

למידע נוסף:

א.א. נייגר, 04-629-1860/1, [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin