מיזם לקידום תעשיית הפלסטיקה בישראל

PlasticTime הינה פלטפורמה חדשה וחדשנית לקידום תעשיית הפלסטיק, האריזה והפולימרים הישראלית. המיזם מכיל מגזין מודפס וכן אתר אינטרנט המביאים לקוראים חדשות ועדכונים על הנעשה בארץ ובעולם בתחום ומהווים מקור להנגשת ושיתוף מידע.

מטרת המיזם

קידום ענף הפלסטיקה בישראל על ידי:

  • העשרת הידע המקצועי בתחום, חשיפה לחזית הטכנולוגיה ועידוד חדשנות
  • עדכונים על הנעשה בשוק העולמי והמקומי מבחינה עסקית וטכנולוגית.
  • בניית פלטפורמה ליצירת קשרים ושיתופי פעולה למטרות שונות.
  • יצירת שיח על בעיות משותפות לתעשיות הפלסטיקה, וקידומן מול מקבלי החלטות, מחוקקים ורגולטורים.
  • חיזוק הקשרים בין התעשייה בארץ לתעשייה העולמית.

קהל היעד שלנו

התעשייה הפלסטית מחולקת למספר רב של תחומים ועוסקת ביישומים מגוונים. בהתאם לכך גם קהל היעד שלנו רחב, מגוון וחולש על כל הענפים ונותני השירותים הנלווים לתעשייה.

מפעלי ייצור מסורתיים * יצרני חומר-גלם * קומפאונדרים *  חברות מתעשיית הגומי * ענף תעשיית המחזור * מעבדות שירות *  חברות הזנק בתחום * חברות הדפסה תלת ממדית * סוכני ציוד ומכונות ייצור *  חברות מדיקל *  מפעלי מזון *  סוכני חומרי גלם * חברות אריזה *  מומחי תבניות *  חברות לבקרה ואוטומציה של רצפת הייצור * חברות תוכנה ועוד.

על המגזין

מגזין PlasticTime כלול כתבות עומק בנושאים שונים, חדשות מהעולם ומהתעשייה המקומית, זרקורים על חברות מקומיות, שיתופי פעולה מעניינים עם האקדמיה, מידע על שוק ההון ועוד, הכל בעברית בצורה נגישה לקורא הישראלי.

המגזין מופץ ללא עלות בתדירות דו-חודשית במגוון ערוצים הכוללים הן הפצה מודפסת, קשיחה, והן הפצה דיגיטלית. ההפצה הקשיחה נשלחת בדיוור ישיר לרשימת התפוצה שלנו ומופצת גם בכנסים וימיי עיון רלוונטיים. ההפצה הדיגיטלית מתמקדת גם היא בדיוור ישיר ולצידה מתבצעת גם הפצה ברשתות החברתיות ובאתר החברה.

המגזין מגיע לכלל חברות הפלסטיק הגומי והאריזה בישראל כאשר הוא ממוען ישירות לבעלי תפקידים מרכזיים בכל ארגון, ביניהם: מנכ"לים, מנהלי ייצור, מנהלי תפעול, מנהלי טכנולוגיה הנדסה ופיתוח, מנהלי רכש ומנהלי אחזקה ומנהלי שיווק. בנוסף, ממוען המגזין לא רק לתעשייה אלא גם לגורמים הקשורים אליה כגון אנשי אקדמיה בעלי קשר לתחום הפולימרים והפלסטיקה, יועצים מקצועיים וחברות פיתוח.

על היזמת

נעה אלבוחר, M.Sc בהנדסה כימית מהטכניון, מומחית בפיתוח של יריעות רב שכבתיות גמישות. ניסיון רחב בתעשייה בפיתוח וביעוץ.