סעי כבר מפה, קורונה 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

תוספים אנטי-מיקרוביאליים של חברת Symphony הבריטית שימשו לייצור יריעות הגנה למושבים וידיות אוטובוסים בעיר בברזיל. תוספים אלו מגנים מפני חיידקים, נגיפים ועובשים שונים כולל נגיף הקורונה ובכך מונעים הדבקה ומבטיחים את שלום 400,000 הנוסעים המשתמשים בקווי האוטובוס שבעיר 

נראה כי הקורונה לא מעוניינת להרפות מאיתנו, וממשיכה לתפוס כותרות נרחבות ברחבי העולם. מדינות וחברות עושות כל שביכולתן על מנת למזער את ההדבקה ולהחזיר את האנושות לחיים תקינים. ברזיל היא אחת המדינות שסבלו מתחלואה ותמותה רבה עקב המגפה. חברת Extrusa Pack, יצרנית פלסטיק מקומית, החליטה לייצר כיסויי הגנה לכל המושבים והידיות של האוטובוסים הציבוריים (858 במספר) של העיר Guarulhos המובילה מעל ל-400 אלף נוסעים ולהגן עליהם מפני נגיף הקורונה. כיסויים אלו הכילו תוספים אנטי-מיקרוביאליים d2p של חברת Symphony המבטיחים הגנה של מעל ל-99% מפני חיידקים, עובשים ונגיפים, כולל נגיף הקורונה. 

פעולה קטנה עם השפעה גדולה 

"אנחנו כבר משתמשים בתוספים אלו למוצרים אחרים, והיינו צריכים לעשות שינויים קטנים על מנת להתאים את קווי הייצור שלנו ליריעות ההגנה לאוטובוסים", אומרת ג'יזל ברבין, מנהלת השיווק של חברת Extrusa Pack. "רצינו לתרום למלחמה בנגיף והחלטנו לתרום את כל יריעות ההגנה לראש העיר ולחברת האוטובוסים". 

צעד זה הגיע אף למנכ"ל חברת Symphony, מייקל לוריא אשר קרא לחברות נוספות לייצר יריעות הגנה עבור התחבורה הציבורית ולספק לנוסעים הגנה מפני הדבקה. "אני משבח את חברת Extrusa Pack על הצעד הנאצל שעשו. זוהי דוגמה איך ניתן לרתום את הטכנולוגיה האנטי-מיקרוביולוגית והפלסטיקה למלחמה בנגיף ולהצלת חיי אדם בתקופה מאתגרת זו" הוסיף מייקל.  

בכך הפכה העיר Guarulhos לעיר הראשונה בעולם המשתמשת בכיסויים אנטי-מיקרוביאליים המכילים תוספי d2p בתחבורה הציבורית. תוספים אלו יעילים להגנה מפני חיידקים, נגיפים ועובשים גם ביישומים נוספים כגון: צנרת ומכלי מים, ומשטחי פלסטיק המיועדים לחיפוי בבתי חולים, מסעדות, בתי ספר, שדות תעופה ומקומות ציבוריים נוספים, כפפות, מברשות שיניים ועוד.  

נוכל לקוות כי צעדים יצירתיים אלו ימשיכו לגדול, ולצד שמירה על בריאותינו ומניעת הדבקה, נזכה בקרוב לחזות בחזרה לשגרה, לצד המגפה, ולנסוע בתחבורה הציבורית ללא חשש. 

מגינים לא רק מפני קורונה 

Symphony מייצרת תוספים נוספים המגינים על צנרת מפגיעת מכרסמים וכן תוספים המגינים על מזון מפני קלקול כגון סופחי אתילן, לחות וריח ומשתלבים באריזת המוצר. בנוסף החברה פעילה בתחום המיחזור ומייצרת חומרי ביו-מתכלים. 

למידע נוסף:  

אקו & קליןאלי עמיר, 050-303-9426, [email protected] ,www.ekopico.com   

 

 

 

 

 

  

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin