הגנה חזקה: Dow מייצרת נוזל חיטוי ומגני פנים קלי משקל להגנה על הצוותים הרפואיים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

Dow תייצר ותתרום 100,000 מגני פנים וכן 880,000 בקבוקי נוזל לחיטוי ידיים כדי לתמוך בבתי החולים ברחבי העולם. רוצים גם אתם לעזור? החברה משתפת את התכנון של מגן הפנים כדי לעודד ייצור מוגבר שלו ומחפשת יצרנים המעוניינים להירתם למשימה

מגן הפנים של DOW

Dow ידועה כיצרנית של חומרי גלם ובדרך כלל אינה עוסקת במוצרי קצה. למרות זאת, במשבר הקורונה נרתמה החברה לעזור ככול יכולה בציוד למיגון אישי. Dow פעלה ללא מטרות רווח, תוך שיתוף תכנון הייצור כך שגם אחרים יוכלו להפיק ממנו תועלת. את הציוד והחומרים שיוצרו תרמה החברה לבתי חולים ומדינות ברחבי העולם ואלו עזרו לצמצם את החוסר העולמי בציוד בהגנה.

Dow לידיים נקיות

Dow אינה מייצרת בימים כתיקונם ג'ל לחיטוי ידיים. אולם בגלל המחסור העולמי וחשיבות הנושא, התגייסה החברה במהירות במספר אתרים בעולם לייצור הרכיבים הכימיים הדרושים למוצר. מפעלי החברה בצפון אמריקה, אמריקה הלטינית ואירופה, הוסבו בזמן שיא לייצור הרכיבים שהיו בחוסר וייצרו למעשה 200 טון של נוזל חיטוי המספיקים למילוי של כ-880,000 בקבוקים. נוזל החיטוי שנוצר נתרם במלואו למגוון מדינות ובתי חולים באירופה, דרום אמריקה וארה"ב.

מגני פנים רב פעמיים

Dow פיתחה במהירות את טכנולוגיית הייצור עבור מגני הפנים, במתקני החברה הייעודיים בפריפורט, טקסס. תכנון המגן פתוח לכולם על מנת לעודד ייצור מוגבר של מגנים גם על ידי יצרנים אחרים. במקביל, החברה תייצר בעצמה 100,000 מגני פנים, כתרומה לכלל בתי החולים במדינת מישיגן.

התכנון של מגן הפנים הוא מאוד גמיש ומאפשר את ייצורו ממגוון רחב של פולימרים זמינים. הוא מורכב מלוח שקוף המוצמד ברצועה גמישה לראש. ניתן לחתוך את המגנים במגוון טכנולוגיות כמו מים, לייזר וכדומה. המגן פשוט וקל משקל ומורכב בסך הכל משני חלקים, מגן וכרית למצח, מה שמקטין את הצורך בהרכבה מסובכת העלולה להאט את הייצור ואת ההפצה. המגן יוצר מחומר הגלם Surlyn שמספק את האיזון הנכון בין קשיחות לבין שקיפות ורצועת הראש יוצרה מקצף פוליאוריתן. החומרים עמידים לחיטוי וכך מתאימים לשימוש רב פעמי.

"המטרה שלנו בשיתוף של התכנון הפשוט של המגן היא להגביר ייצור נוסף של מגני הפנים, שכל כך נחוצים בתקופה הזו" אומר דייגו דונוזו (Diego Donoso) נשיא חטיבת החומרים המיוחדים של החברה. "זו דוגמה נוספת לדרך בה החומרים שלנו, צוות השירות הטכני שלנו, והמתקנים הייעודיים חוברים יחד כדי לפתח פתרונות שיסייעו להגנה על הצוותים הנמצאים בקו החזית של המלחמה במגפה" הוא מוסיף.

מכסת ייצור ראשונית כבר הושלמה בשיתוף עם tinkerLAB, חברת טכנולוגיה וצעצועים שבסיסה במישיגן ומספקת שירותי חיתוך לייזר והרכבה. "COVID-19 הרעיד את הקהילות שלנו. אנחנו רואים את הצורך העולה מהצוותים אשר בקו החזית ועל אף שאיננו גדולים, עדיין רוצים להשפיע ולהציע פתרון" אומרת מליסה רבידו (Melissa Rabideau), מייסדת ונשיאה של tinkrLAB, "כעסק קטן יש לנו את היכולת להביא מתנדבים במהירות כדי לבצע את החלק שלנו. השילוב בין חברה קטנה לחברה גדולה מאפשר לצרף משאבים ולהגדיל את יכולת ההשפעה. אנחנו תמיד מוכנים לסייע ולהושיט עזרה".

חברות ויחידים המעוניינים לייצר את מגני הפנים יכולים להוריד את התכנון הפיתוח של המוצר בלחיצה כאן.

למידע נוסף:

גולן סמנה, 054-778-0032, [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin