מה אתם עושים בקיץ של 2021? ימי הטכנולוגיה של ARBURG יוצאים לדרך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

החברה קבעה את ימי הטכנולוגיה הבאים ל-9-12 ליוני 2021. לא עוד חורף ושלג ביער השחור. תתכוננו לימים שטופי שמש, ללא שפעות וקורנה ולחידושים טכנולוגיים מהשורה הראשונה

בזמנים אלו של חוסר וודאות פרסמה ARBURG תאריך ידוע לימי הטכנולוגיה של החברה. האירוע התקיים מסורתית כל שנה במרץ אולם במרץ האחרון הוא נדחה עקב התפרצות הקורונה. "בימים אלו של חוסר וודאות אנחנו שמים את הבריאות והביטחון מעל לכל", אומרת Juliane Hehl, מנהלת השיווק של החברה. "ההחלטה להעביר את האירוע לחודש יוני בשלב מוקדם שכזה, מדגימה באופן יזום את מחויבותנו לאחריות כלפי ללקוחותינו, לשותפים ולעובדים".

למרות שעדיין קיימת אי וודאות, ב-ARBURG צופים כי עד יוני 2021 ישתפר מצב המגיפה העולמית. בנוסף, בתקופה זו מסתיימת גם עונת ההצטננות והשפעות יכולה להיחשב בשוגג כהתפרצות קורונה ולגרום לדאגות מיותרות. הצפי הוא שלאחר מכן, בשנת 2022, ימי הטכנולוגיה יתקיימו שוב כרגיל בחודש מרץ.

ימי הטכנולוגיה של ARBURG מתקיימים מאז 1999. מספר המשתתפים בהם, עומד על למעלה מ-93,000 המגיעים מכ-50 מדינות. האירוע מתקיים למשך ארבעה הימים במטה החברה בלוסבורג גרמניה וכולל הדגמות חיות והרצאות מקצועיות. יותר מ-50 מכונות מדגימות יישומים מכל מגזרי התעשייה. באירועים האחרונים ניתן דגש גדול על אוטומציה ופיתרונות דיגיטליים לשיפור תהליך ההזרקה, כמו גם שדרוג השירות לפני ואחרי המכירה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin